Жінкам Чернігівщини урочисто вручили державні нагороди – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Жінкам Чернігівщини урочисто вручили державні нагороди

24 січня, в обласній державній адміністрації урочисто відзначили державними нагородами жінок Чернігівщини, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на Борзнянську РДА.

На виконання Указу Президента України голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч вручив нагрудні знаки п’ятнадцятьом матерям Чернігівщини, яким напередодні було присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Серед них була і представниця Борзнянщини – жителька с.Нові Млини Ніна Іванівна Дробинська, мати 6 дітей. Ще одна багатодітна мати, Лада Іванівна Свінцицька із с.Ховми, якій теж присвоєно почесне звання, не змогла прибути до облдержадміністрації через хворобу і нагрудний знак їй буде вручений районним керівництвом.

Звертаючись із вітальним словом, Валерій Куліч побажав матерям та їхнім родинам здоров’я і добробуту і як батько трьох доньок додав, що, на його переконання, найбільша радість – це бачити, що твої діти в чомусь кращі за тебе самого. Це надихає на нові звершення, а суспільство стає розвинутішим і добрішим, зазначив голова облдержадміністрації.

Після офіційної частини відбулося неформальне спілкування учасників зустрічі.

Загалом Указом Президента України про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 21 жінці Чернігівщини.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*