Як сьогодні вітали медійників Бахмаччини – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Як сьогодні вітали медійників Бахмаччини

Сьогодні, 6 червня, в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух, голова районної ради Віктор Міщук привітали з Днем журналіста районних медійників – колективи районної газети «Голос Присеймів’я» та Бахмацької районної незалежної газети «Порадник».

Повідомляє сайт БАХМАЧ СЬОГОДНІ посилаючись на сай Бахмацької районної державної адміністрації.

Звертаючись до представників засобів масової інформації, очільники району побажали присутнім здоров’я, творчих злетів та професіоналізму.

Керівники району вручили почесні відзнаки Наталії Корінь, кореспонденту районної газети «Голос Присеймів’я» та редактору Бахмацької районної незалежної газети «Порадник» Олегу Рубану.

Нехай ваш робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло, – підсумували керівники району у привітальних промовах. – І завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Журналістика – це не просто професія. Це стан допитливої душі, поклик до правдолюбства і жага донести правду до всіх. Засоби масової інформації недарма називають четвертою владою у державі. Це покладає велику відповідальність на журналістський корпус, спонукає ставитись до своєї справи професійно, самовіддано і чесно.

Джерело: БАХМАЧ СЬОГОДНІ

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*