Викрито брехню менеджменту агрохолдингу “Мрія” – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Викрито брехню менеджменту агрохолдингу “Мрія”

Серйозний скандал, що розгорівся на Тернопільщині і поступово охопив усю Україну, продовжує набирати обертів.

В ніч з 2-го на 3-є липня 2016 р на автотранспортне підприємство, що належить ТОВ ГЛОБАЛ ФІД, відбувся напад зі сторони групи озброєних молодиків спортивної зовнішності, у кількості близько 50 чоловік, з метою його захоплення. Охорона ГЛОБАЛ ФІД відбила атаку рейдерів. За цими обставинами правоохоронцями здійснюється розслідування. На даний час, за клопотанням ТОВ ГЛОБАЛ ФІД, її територія та будівлі знаходяться під постійною охороною штатного спецпідрозділу поліції, повідомляє СТІНА.

У представників ТОВ ГЛОБАЛ ФІД є підозри, що нападники діяли в інтересах агрохолдингу “Мрія”.

Для того, аби розібратись у суті справи, ми звернулись до ТОВ ГЛОБАЛ ФІД з проханням прояснити ситуацію.

За словами менеджменту компанії, ТОВ ГЛОБАЛ ФІД є єдиним власником комплексу адміністративних будівль та споруд, а також єдиним законним орендарем земельної ділянки, що знаходиться у м.Хоростків, Гусятинського району, Тернопільської області, по вул. Заводська, 1 а.

В підтвердження цього, керівництвом ТОВ ГЛОБАЛ ФІД, редакції були надані правоустановчі документи. Провівши власне журналістське розслідування

наводимо документально підтверджену хронологію подій.

У 2014 році компанія “Мрія-Лізинг” продає ТОВ БУД М автотранспортне підприємство за рекордну ціну у більш, ніж 40 млн. гривень.

Снимок экрана 2016-07-19 в 16.17.36

Через рік, 23 жовтня 2015 ТОВ ГЛОБАЛ ФІД придбало у ТОВ БУД М вищезгадане АТП з комплексом будівель та споруд для здійснення господарської діяльності.

На підтвердження представники компанії надали копію оригіналу Договору Купівлі-Продажу.

Снимок экрана 2016-07-19 в 13.02.38Снимок экрана 2016-07-19 в 13.03.04

Пізніше, 18 грудня 2015 року ТОВ ГЛОБАЛ ФІД також було підписано Договір із Хоростківською міською радою, Гусятинського району Тернопільської області, про оренду земельної ділянки, де знаходиться дана будівля та споруди, терміном на 49 років.

Цей факт також документально підтверджується копією договору Оренди земельної ділянки та Акт прийомупередачі.

оренда-договіроренда-акт

Окремо наголошуємо, що майно та земельна ділянка були придбані відповідно до усіх вимог чинного законодавства, ретельно перевірені на їх приналежність третім особам та наявність можливих обтяжень та заборон органами держаної реєстрації – заявляють представники ТОВ ГЛОБАЛ ФІД.

Як видно з п. 15 Договору Купівлі – Продажу: “До укладання цього договору дані Будівлі та Спорудиіншим особам не відчужені; Стосовно даних Будівль та Споруд відсутні судові спори; В наслідок відчужень Будівель та Споруд не буде порушено речових прав Третіх осіб ( в т.ч.Договір Оренди із третіми сторонами)

Також згідно п.26 укладеного Договору Оренди землі, засвідчується ,що на орендовану ділянку також не встановлено жодних обмежень(обтяжень) та інших прав третіх осіб , окрім її законного орендаря ТОВ Глобал Фід.

Таким чином, усі заяви представників агрохолдингу “Мрія” з приводу, начебто незаконногозаволодіння даною земельною ділянкою та комплексу будівль й споруд, які на ній знаходяться чи то, що до їх так званого “блокуванняпрацівниками ТОВ ГЛОБАЛ-ФІД є завідома неправдивими, такими, що не відповідають дійсності й такими, що наносять шкоду іміджу та діловій репутації ТОВ ГЛОБАЛ ФІД – констатують представники компанії.

Тож бачимо, що і закон, і правда на стороні ТОВ ГЛОБАЛ ФІД.

Тим часом, за спиною господаря представники агрохолдингу “Мрія” підписують фактично фіктивний договір оренди з колишнім власником. І тепер, керівництво “Мрії”, як досвідчиний “шулер” дістає з рукава, нібито підписаний договір, датований “заднім числом” та незаконно претендує на використання чужого майна і намагається захопити його у силовий спосіб.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*