Відпочинок та оздоровлення дітей у літньому таборі “Мрія” – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Відпочинок та оздоровлення дітей у літньому таборі “Мрія”

Безперечно, літо — це найкраща пора року для всіх дітей. Адже це найдовший період відпочинку, незвичайних пригод, цікавих подорожей, нових знайомств. Саме під час літніх канікул є найбільше можливостей для яскравих вражень та позитивних емоцій під час спільного дозвілля з друзями.

Повідомляє сайт БАХМАЧ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Бахмацької районної ради.

А найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почувається в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво, з користю проводить час. Це радість нових відкриттів та пізнання, пошук друзів та можливість навчитись чомусь новому.

19 червня голова районної ради Віктор Міщук завітав на відкриття зміни у літній табір “Мрія” с.Курінь. Очільник району привітав усіх, хто прибув на відпочинок і висловив впевненість, що перебування на свіжому повітрі та насичений розпорядок дня сприятимуть оздоровленню і активному відпочинку.

“Дорогі діти! Кожен з Вас — це особистість зі своїми знаннями, вміннями і талантами. І я бажаю, щоб саме тут, всі ваші здібності розкрилися у різних конкурсах, змаганнях, іграх та розвагах. Щоб літній пришкільний табір став джерелом гарного настрою, дружби, доброти та здоров’я”,-зазначив Віктор Міщук,

Вихователям побажав організувати роботу табору так, щоб допомогти дітям творчо розкритися, порозумітися між собою, краще пізнати один одного.

Районна влада у свою чергу докладає зусилля для покращення умов перебування дітей в таборі, забезпечення якісного харчування. Адже збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі.

Вкладаючи ресурси у наших дітей ми забезпечуємо майбутнє держави. На завершення зустрічі голова районної ради побажав всім приємного та безпечного відпочинку, зміцнення здоров’я, незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму та натхнення у роботі.

Джерело: БАХМАЧ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*