Відбувся тематичний семінар”Підготовка проектів регіонального розвитку” – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Відбувся тематичний семінар”Підготовка проектів регіонального розвитку”

09 червня в. о. голови Прилуцької райдержадміністрації Денис Росовський відкрив тематичний короткостроковий семінар-тренінг з «Підготовки проектів регіонального розвитку» проведений Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації для посадових осіб місцевого самоврядування, а також інших категорій слухачів Прилуцького та Варвинського районів та міста Прилук, за визначенням керівництва цих райдержадміністрацій.

Повідомляє сайт ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Прилуцької районної державної адміністрації.

В роботі семінару взяли участь голова Прилуцької районної ради Василь Малик та куратор проекту ЄС/ПРООН (МРГ-3) Владислав Сила.

Начальник відділу державних інвестицій Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Ірина Помеленко змістовно розповіла про підготовку проектів регіонального розвитку для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Заступник директора Центру Леонід Подоляк акцентував увагу присутніх на необхідності залучення для реалізації проектів місцевого розвитку позабюджетних коштів та підвів підсумки семінару.

За інформацією відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.

Джерело: ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*