В Куликівці підтримали ідею створення методичного центру – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

В Куликівці підтримали ідею створення методичного центру

13 червня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з гуманітаних питань. В засіданні взяли участь Куликівський селищний голова Наталія Халімон, заступник селищного голови з гуманітарних питань Вололимир Повозник, начальник управління освіти, культури, туризму, сім”ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка, директори шкіл громади.

На комісії обговорили питання доцільності створення при управлінні освіти, культури, туризму, сім”ї, молоді та спорту селищної ради методично-сервісного центру, як  модернізованої  служби на зразок нинішнього райметодкабінету при відділі освіти РДА.

Світлана Масльонка презентувала присутнім загальну концепцію,  завдання і мету,  штатний розпис  нового центру.  Основні тези: в штаті методично-сервісного центру працюватимуть завідувач Центру, логопед, методист психологічної служби, три методисти предметники по трьох напрямах –  з математики та технологій; з мов, літератур та суспільствознавста; з естетичної культури, історії та правознавства.  Методичну допомогу з інших дисциплін надаватимуть школам головні спеціалісти відділу освіти Управління ОКТ СМС селищної ради. Крім того, у складі центру працюватиме група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів. Головне завдання нового центру – кардинально змінити взаємовідносини між усіма суб”єктами освітянської галузі.  Центр набуває дійсно сервісного сенсу. Методисти  мають стати не контролерами, а партнерами і помічниками директорів і викладачів шкіл.

Наталія Халімон наголосила, що мета засідання комісії детально обговорити доцільність створення методично-сервісного центру та концепцію його роботи і закликала присутніх до активного обговорення.

Директори закладів загальної середньої освіти, присутні на засіданні, мали можливість озвучити свою думку.  Вони одноголосно  висловились за необхідність створення  методично-сервісного центру саме у форматі, запропонованому Управлінням ОКТ СМС селищної ради, і схвально сприйняли нову концепцію роботи, що базуватметься на партнерських стосунках центру і шкіл.

Спільне бачення директорів шкіл підтримали і члени  постійної комісії селищної ради з гуманітаних питань, які одноголосно проголосували за рішення підтримати створення при Управлінні освіти, культури, туризму, сім”ї, молоді та спорту селищної ради методично-сервісного центру, та внести дане питання на розгляд найближчої сесії селищної ради.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*