У Менському районі мало не згорів будинок – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

У Менському районі мало не згорів будинок

27 січня о 01:15 до рятувальників Менського району надійшов виклик про пожежу у селі Покровське. Оперативно до місця виклику прибув черговий караул 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Причиною загоряння послужила відсутність безпечної протипожежної відстані від опалювальної печі до дерев’яної стіни будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 1 кв.м, пише МЕНА СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Чернігівській області.

Рятувальники УДСНС України у Чернігівській області вкотре закликають населення: щоб лихо не прийшло до Вашої оселі, слідкуйте за протипожежним станом приладів опалення, електрообігрівачів, дотримуйтеся правил безпеки під час користування ними. Печі, димарі слід своєчасно очищати від сажі, а у разі появи тріщин, необхідно терміново їх замуровувати. Щоб уникнути загоряння від теплового впливу, не перегрівайте надмірно опалювальні прилади та не розташовуйте поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі. Пам’ятайте, дотримання правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя та майно.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*