У Бахмачі відбулась зустріч з художником-фронтовиком – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

У Бахмачі відбулась зустріч з художником-фронтовиком

Напередодні Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні у Бахмацькому районному історичному музеї відбулася зустріч учнівської молоді з художником-фронтовиком Іваном Ковтуном.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на Бахмацьку РДА.

Спілкування з такими людьми залишаються в пам`яті, змушують нас замислитися про їх подвиг. Іван Опанасович брав участь у воєнних діях. Так, 30 червня 1941 року був мобілізований на фронт медпрацівником. Урятував не одне життя, хоча й зазнав жахів німецького полону. Війну починав на Південно-Західному фронті, а закінчив на Віслі.

-Я дуже вдячний, – зазначив учасник Другої світової війни, – що молоде покоління не забуває про події тих страшних років. За плечима у мене – довгі й нелегкі воєнні дороги. Але натхнення й бажання жити мені дають мої нові роботи, які я й приніс на зустріч.

Не одне полотно талановитого майстра пензля зберігається і в Бахмацькому районному історичному музеї. Нещодавно колекція поповнилася картиною «Водяний млин на річці Бахмачка».

“Людина із безмежно широкою душею і щирим серцем, працелюб, який докладає чималих зусиль задля відродження України”, – так про Івана Опанасовича відгукуються земляки. Мабуть, такі гарні слова і є найбільшою винагородою для 94-річного майстра, стимулом й далі продовжувати розвивати та передавати українські традиції майбутнім поколінням.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*