У Бахмачі готуються до опалювального періоду – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

У Бахмачі готуються до опалювального періоду

25 липня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела засідання районного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. У нараді взяли участь члени оперативного штабу та запрошені.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на Бахмацьку РДА.

Розпочинаючи засідання, голова райдержадміністрації відмітила, що в м. Ніжині нещодавно під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Сергієнка відбулася нарада за участю народного депутата, заступника Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Олександра Кодоли та заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка, на якій розглядалися питання щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери Чернігівщини до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Тож це питання є нині актуальним.

Про стан готовності підпорядкованих об’єктів, які існують проблеми і шляхи їх вирішення, що потрібно зробити для своєчасно початку опалювального періоду прозвітували Бахмацький міський голова Павло Шимко, майстер Бахмацької дільниці ПАТ «Облтеплокомуненерго» Ігор Неїзжалий; начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олексій Ситайло; директор КП «Бахмач-водсервіс» Володимир Клепач, в. о. директора КВП «Комунальник» Ігор Закотій, головний інженер філії «Бахмацький райавтодор» ДП «Чернігівоблавтодор» Микола Горілий, директор Бахмацького РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго» Петро Дєдух, старший інженер Бахмацької дільниці Прилуцького відділення управління експлуатації ПАТ «Чернігівгаз» Микола Костановський.

Підводячи підсумки засідання районного оперативного штабу, Тетяна Неділько наголосила на тому, щоб опалювальний сезон пройшов без надзвичайних ситуацій, керівникам бюджетних установ району необхідно провести всі заходи з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження. Акцентовано на необхідності складання відповідних актів готовності для направлення їх до інспекції Держенергонагляду з метою проведення моніторингу технічного стану та підготовки всіх систем і джерел теплопостачання, об’єктів енергетики до роботи в зимовий період.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*