Срібнянські рятувальники провели інформаційний захід – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Срібнянські рятувальники провели інформаційний захід

24 січня співробітники Срібнянського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області провели комплексне профілактичне відпрацювання на території Подільської сільської ради, пише СРІБНЕ СЬОГОДНІ з посиланям на ГУ ДСНС в Черніігвській області.

Основну увагу рятувальники приділили одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, багатодітним родинам та особам, які зловживають спиртними напоями. Адже, як свідчить статистика, саме у помешканнях людей цієї категорії населення найбільше виникає пожеж через те, що вони не мають достатньо коштів на приведення приладів опалення й електромереж в безпечний протипожежний стан.

Під час заходу фахівці ДСНС перевірили справність приладів пічного опалення, електромереж, в ході чого вказали господарям на наявні протипожежні недоліки. Крім того, роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті та вручили листівки й пам’ятки із заходами безпеки. Мешканці ж села з розумінням віднеслися до заходу та запевнили, що дотримуватимуться порад рятувальників з питань безпеки у побуті.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*