Місто Мена знаходиться за крок до надзвичайної ситуації – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Місто Мена знаходиться за крок до надзвичайної ситуації

31 травня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації розглядалось питання про виникнення негативних наслідків у разі запровадження ТОВ «Менський комунальник» погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена з 04 червня 2018 року. Дана ситуація викликає загрозу і несе за собою закриття ряду установ району.

В.о. головного лікаря КЗОЗ «Менська ЦРЛ» Володимир Салій проінформував комісію про те, що у разі виникнення даної ситуації, необхідно буде здійснити заходи по евакуації стаціонарних хворих до інших лікувальних закладів області, а також це призведе до збільшення кількості інфекційних захворювань в м. Мена.

«Відповідно буде призупинено роботу пришкільних таборів відпочинку, дошкільних закладів, закладів громадського харчування на території міста» – зауважив Григорій Фесюн, головний спеціаліст Менського районного управління ГУ ДПСС в Чернігівській області.

За повідомленням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктора Ємця 04 і 06 червня на базі Менських навчальних закладів, а саме: районної гімназії та ЗЗСО 1-3ст. ім. Шевченка буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання із деяких предметів. У разі виникнення даної ситуації, потрібно буде повідомляти регіональний центр проведення ЗНО, оскільки однією з умов визначення підходящих навчальних закладів була наявність внутрішніх туалетів.

Начальник СДПЧ 10 Олег Омельяненко звернув увагу присутніх на тому, що при погодинному водопостачанні, у разі виникнення пожежі, в зв’язку з відсутністю прямого забору води з пожежного гідранта, ускладнюється гасіння та збільшується час локалізації пожежі, що призведе до збільшення збитків нанесених пожежами та загораннями по м. Мена. А тому потрібно буде розробити додаткові маршрути, доступ до відкритих водойм для забезпечення заправки пожежних машин і виділення додаткових коштів на придбання пально-мастильних матеріалів.

По даному питанню було прийнято ряд рішень, одним із основним яких є: «Рекомендувати Менському міському голові Геннадію Примакову та директору ТОВ «Менський комунальник» Василю Зимі знайти компромісне рішення по недопущенню впровадження погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена».

Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації призначено на 8-30 01 червня 2018 року.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*