Чернігівський гуртожиток підніматимуть з руїн – СЕМЕНІВКА СЬОГОДНІ

Чернігівський гуртожиток підніматимуть з руїн

Обстеження засвідчило, що після реконструкцій та ремонту, у будинку ще можна буде пожити, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на Depo.Суми.

Гуртожиток по вулиці Попудренка, 16 можливо відновити. Такі висновки обстеження, яке проводила фірма “Чернігівпроектреконструкція” на замовлення управління капітального будівництва. В результаті дослідження спеціалісти виявили, що загальна зношеність конструкції будівлі складає 67%.

“Тобто цей будинок відноситься до ветхого, який не являється аварійним. І тому ми маємо можливість його відбудувати: зробити капітальний ремонт тієї частини, яка залишилася, і провести реконструкцію та добудувати ту частину, де обвалився будинок. Завдяки цьому люди зможуть повернутися до своїх приміщень, які будуть повністю придатними до життя”, – каже начальник управління капітального будівництва міської ради Анатолій Дзядзько.

На обстеження з міського бюджету витрачено 69 тис. грн. За словами Анатолія Дзядзька, наразі вже замовлено геологічне обстеження фундаментів будівлі. Наразі ведеться підготовка проектної документації з реконструкції і капітальному ремонту аварійного приміщення.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*